Zobacz nasz Kanał PUZZLE I GRY dla dzieci

 puzzle psi patrol Skye

Puzzle online z bajki Psi Patrol nr 8 "Skye" Piesek dziewczynka. Skye jest bardzo wrazliwa i radosnym pieskiem. Ma bardzo dobra pamiec. W druzynie Pis Patrol lata rózowym helikopterem.

Za pomocą myszy kliknij prawym przyciskiem ,aby obrócić kartkę.

 

Zobacz inne aktywnosci na stronie


Puzzle online Psi Patrol nr 7 "Everest" Kolejny piesek dziewczyna. Jej specjalizacja są zadania związane ze śniegiem i lodem.

Puzzle online z bajki Psi Patrol nr 2 "Marshall" Jest jednym z bardziej znanych szczeniakiem z całej drużyny Psiego Patrolu

bajka Psi patrol

Puzzle online Psi Patrol nr 4 "Rubble" To budowniczy i pies konstruktor. Jego największą i najlepszą umiejętnością jest kopanie, jest w tym naprawdę dobry.

Puzzle z bajki Zaplatani nr 5 Jego początkową misją było schwytanie złodzieja Flynna Rider'a. Jednak nieugięty Maximus ma jednak miękkie serce.

Puzzle online dla dzieci Minionki nr 5 Poznajcie malutkiego nieco okrągłego Minionka O imieniu Bob. Jest on dwuoki minionek

Puzzle online dla dzieci Minionki nr 11 Guru informuje o swoich planach Minionki, postanawia dokonać spektakularnego rabunku.. ...

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 13 - Roszpunka opuszcza z pomocą Juliana opuszcza wieżę. Jest bardzo zdeterminowana, by zobaczyć latające lampiony.

Puzzle online z Bajki Kubuś Puchatek nr 1 Poznaj bohaterów bajki Tygrysek, Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy. Układaj i baw się !!

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 9 Kubuś Puchatek i Prosiaczek bardzo się przyjaźnią i lubią spędzać razem z sobą czas.

Puzzle online z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski Smerfetka jest bardzo miła . Troszkę niepewna siebie unika wszelkich kłótni.

Puzzle online Psi Patrol nr 3 "Zuma" Jest znakomitym pływakiem i świetnie nurkuje. Wie niemal wszystko o wodzie.

Puzzle online z bajki Kubuś Puchatek nr 3 "Tygrysek" każdy mieszkaniec Stumilowego Lasu zna tego najbardziej rozbrykanego Tygryska na świecie.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 5 - Różowy słonik wymyślony przyjaciel Riley z dzieciństwa i smutek, który odpowiada zautrzymaniu dobrego nastroju ,ale jest to dla niej bardzo trudne.

Puzzle online vaiana skarb oceanu nr 12- Poznaj Tamatoa – wielkiego kraba . Zamieszkuje on Lalo tai jest to kraina potworów. Uwielbia błyskotki.

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 2- Jeszcze usmiechnięty, ale już niedługo ruszy w pogoń za obrączkami dla pary młodych.

Puzzle online Psi Patrol nr 5 "Chase" Chase to pies policyjny i pies szpiegowski. Jest najważniejszym szczeniakiem z całej drużyny Psiego Patrolu.

Puzzle online z bajki Psi Patrol 1 Poznaj bohaterów z serialu animowanego Psi Patrol

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 8 - "Odraza" pewna siebie i uczciwa jej zadaniem jest ochrona Riley przed niebezpieczeństwem. Nie cierpi brokułów.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 15 - Riley świetnie gra w hokeja, ale po przeprowadzce nie może się odnaleźć w nowym otoczeniu.

Puzzle online dla dzieci Minionki nr 3 Minionki Dzielą się na dwie grupy, jednookie i dwuokie.

Puzzle dla dzieci z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 2 Jej hobby to hodowla kwiatów. Lubi sobie przy tym śpiewać. Została stworzona przez złą magię Gargamela

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 9 Papa Smerf odkrywa . Grupa śmiałków udała się w poszukiwaniu zaginionej wioski.

Puzzle online z Bajki Zwierzogród nr 1 Ambitna policjantka Judy Hops jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji.

Puzzle online z bajki Zwierzogród nr 8 Komendant policji Bogo . Surowy i stanowczy, ale z dużym poczuciem humoru

Puzzle online z bajki Sing nr 2 Rosita jak była młoda porzuciła marzenia o karierze muzycznej. Jednak tęsknota za śpiewem nie maleje....

kraina lodu Elsa i Anna

Główne bohaterki bajki siostry. Anna i posiadająca magiczne zdolności Elsa. Układaj Puzzle z bajki Kraina Lodu.