Lubisz oglądać bajki zobacz naszą stronę Bajki-Online.pl.

Puzzle - Kraina Lodu

Puzzle Kraina Lodu

Puzzle "Kraina Lodu"

Bajki Online "Kraina Lodu" Wyprodukowany przez Walt Disney Pictures amerykański film animowany w reżyserii Chrisa Bucka oraz Jennifer Lee.Premiera filmu na świecie odbyła się 17 listopada 2013 roku w naszym kraju premiara miała miejsce 29 listopada 2013 roku.Film cieszył się bardzo dużo popularnością i stał się najbardziej dochodową animacja w historii kina ,zodobył też 2 Oscary.


Puzzle "Kraina Lodu"

Dawno, temu, za górami, za lasami w pięknym nadmorskim królestwie znajdowało się królestwo ,mieszkały w nim dwie księżniczki Elsa i Anna. Elsa strasza z sióstr posiada moc tworzenia lodu i śniegu. Anna i Elsa były bardzo zżyte z sobą bawiły się razem wykorzystując moc Elsy. Pewnego razu w trakcie jednej z zabaw Elsa przez przypadek rani siostrę . Rodzice zabierają nieprzytomną Anne do lasu kamiennych Troli gdzie urok został zdięty a wraz z nim wspomienia o magicznych zdolnościach Elsy. Rodzice postanawiają odizolować starszą siostrę od wszystkich także i od młodszej siostry Anny .

Puzzle "Kraina Lodu"

Księżniczka Anna która jest pozbawiona wspomień o zdolnościach starszej siostry Elsy próbuje bezskutecznie się z nią spotkać. Rozpacz nasila się jeszcze bardziej kiedy statek podczas sztormu krórym płyneli Król i Królowa tonie . Trzy lata później kiedy Elsa staje się pełnoletnia następuje koronacja . Anna jest bardzo szczęśliwa w końcu bramy królestawa Arendelle zostaną otwarte . Elsa czuła się wprst przeciwnie bała się , że jej moc znów może wyrwać się z pod kontroli .Podczas spaceru ulicami królestawa Anna wpada na konia który należy do przystojnego księcia Hansa .

Puzzle "Kraina Lodu"

Anna jest zauroczona księciem. Koronacja przebiegła bez zakłóceń . Po koronacji odbywa się przyjęcie na którym Elsa po długo letniej rozłące chce naprawić stosunki z siostrą . Niestety Anna spotka poznanaego wcześniej księcia Hansa , który jeszcze tej samej nocy oświadcza się Annie,a ta natychmist godzi się zostac jego żoną.

Puzzle "Kraina Lodu"

Innego zdania jest jednak Elsa która odmawiła błogosławieństaw młodszej siostrze , dochodzi miedzy nimi do kłótni . Kłótnia ta kończy się ujawnieniem śnieżnych mocy nowej królowej.

Za pomocą myszy kliknij prawym przyciskiem ,aby obrócić kartkę.


TOP