Zobacz nasz Kanał

Puzzle online dla dzieci z bajki Kubuś Puchatek Zapraszamy do układania obrazków z bajki „Kubuś Puchatek „. Grubiutkiego misa kochającego bardzo miodek znają chyba wszystkie dzieci. Seria odcinków z serialu o Kubusiu jest przyjazna dla dzieci. Poznaj bohaterów. Malutki tchórzliwy różowy Prosiaczek,poznaj królika jest on zdecydowany i konsekwentny w działaniu, bardzo lubi rządzić. Poznaj najbardziej rozbrykanego Tygryska na świecie wielu innych . Układaj kolorowe Puzzle dla dzieci Kubuś Puchatek i Przyjaciele.

Puzzle online z Bajki Kubuś Puchatek nr 1 Poznaj bohaterów bajki Tygrysek, Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy. Układaj i baw się !!

Puzzle online z bajki Kubuś Puchatek nr 2 Kubuś Puchatek główny bohater bajki. Grubiutki sympatyczny miś. Bardzo lubi miód.

Puzzle online z bajki Kubuś Puchatek nr 3 "Tygrysek" każdy mieszkaniec Stumilowego Lasu zna tego najbardziej rozbrykanego Tygryska na świecie.

Puzzle online z Bajki Kubuś Puchatek nr 4 z racji swojego niewielkiego wzrostu jest niebywale bojaźliwy. . Panicznie lęka się słoni,

Puzzle online z Kubuś Puchatek nr 5 Królik jest bardzo pracowity. Posiada swój ogród, o który mocno dba. Nie przepada za bardzo za Tygryskiem .

Puzzle online z Bajki Kubuś Puchatek nr 6 Nasz rozbrykany tygrysek lubi różne zabawy. Tym razem buja się na linie.

Puzzle online z Bajki Kubuś Puchatek nr 7 Kubuś nie umie sobie odmówić, by nie spróbować kochanego miodku.

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 8 Prosiaczek mieszka w starym Buku. Jest bardzo nieśmiały, lękliwy. Lubi żołędzie.

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 9 Kubuś Puchatek i Prosiaczek bardzo się przyjaźnią i lubią spędzać razem z sobą czas.

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 10 - Kubuś i przyjaciele wymyślają sobie różne zabawy. Tym razem bawią się w poszukiwaczy skarbów..

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 11 - Maleństwo dziecko Mamy Kangurzycy, rozbrykany tygrysek i szary osiołek odpoczywaja nad stawem .

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 12 - Sześcioletni Krzyś jest przyjacielem wszystkich bohaterów bajki. Krzyś jest bardzo uczynny i pracowity.

Puzzle Online " Kubuś Puchatek"


Kubuś Puchatek jest to grubiutki nieco rozgarnięty miś. Mieszka on w Stumilowym lesie wraz z grupką przyjaciół. Układaj Puzzle Online z bajki poznaj Królika, Prosiaczka,tygryska, maleństwo czy Krzysia, który jest najlepszym przyjacielem naszego bohatera. Na temat bajki Kubuś Puchatek powstało wiele filmów animowanych czy seriali napisano też wiele książek. Pierwsza książka o Kubusiu Puchatku została wydana 14 października 1926 roku. A pierwszy film animowany został wydany 1966 roku . Produkcją zajęli się nie kto inny jak Walt Disney. Puzzle dla dzieci zaprasza do zabawy układaj postacie z bajki .

Serial dostępny jest też na naszej stronie --- Bajki online.pl ZAPRASZAMY .

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 13 - Maleństwo jest on najmłodyszm mieszkańcem Stumilowego Lasu . Jego mamą jest kangurzyca. Układaj Puzzle Online.

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 14 - Kubuś Puchatek i przyjaciele uwielbiają różnego rodzaju zabawy. Tym razem tygrysek przebrany za ducha goni prosiaczka ..

Puzzle dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 15 - Kłapouchy jest to osiołek, który jest wiecznie smutny, wydaje mu się, że nikt go nie lubi.

Puzzle dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 16 - Bardzo mądra a czasami przemądrzała Sowa. Mieszka ona w domu niedaleko kasztanowata. Umie czytać..

Puzzle dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 17 - Prosiaczek i Kubuś bardzo lubią zabawy. Tym razem jest to zabawa w deszczu.