Puzzle online "Sing" Bajka pod tytułem "Sing" czyli po angielsku śpiewać. Bajka ta zawiera 60 piosenek różnych artystów. Premiera w polskich kinach – 6 stycznia 2017. Na naszej stronie ułożysz Puzzle online ze scen z bajki. Poznasz głównych bohaterów Koale o imieniu Buster, goryla Johnny, czy Ashley wszyscy biorą udział w konkursie, który ma wyłonić najpiękniejszy głos wśród mieszkańców miasta.

Puzzle online z bajki Sing nr 1 Buster Moon kocha show-biznes i swój teatr i nie odda go bez walki. Jest głównym bohaterem bajki. Organizuje konkurs.

Puzzle online z bajki Sing nr 2 Rosita jak była młoda porzuciła marzenia o karierze muzycznej. Jednak tęsknota za śpiewem nie maleje....

Puzzle online z bajki Sing nr 3 Johnny ma wielkie zamiłowanie do muzyki. Chce zostać piosenkarzem, ale trzyma to w tajemnicy. Jest synem gangstera.

Puzzle online z bajki Sing nr 4 Ash ma wilka pasje do muzyki Rockowej. Zamiłowanie te prowadzi do konfliktu z jej chłopakiem Ma zdolności do pisania własnych piosenek.

Puzzle online z bajki Sing nr 5 Lenca  On jest ex-chłopak Ash.Becky jest kobietą jeżozwierz

Puzzle online z bajki Sing nr 6 Mike to mała mysz, która jest bardzo odważna. Mike nie boi się stanąć do nikogo większego od niego.

Puzzle online z bajki Sing nr 7 Mike zobaczył ulotkę z główna wygrana w konkursie. Postanawia w nim wystąpić.

Puzzle online z bajki Sing nr 8 Gunter nie boi się pokazać jak bardzo lubi śpiewać i tańczyć. Partnerem do tańca jest Rosita . Gunter ma wielkie umiejętności w aerobik ..

Puzzle online z bajki Sing nr 9 Ojciec Johnny nie jest zadowoliny, że syn nie chce zostać gangsterem.

Puzzle Online " Sing"


Puzzle Online dla dzieci z bajki "Sing"

Bustera Moona jest właścicielem Teatru jest to jego miłość . Jak był młody ojciec zabierał go na różne przedstawienia. Tak pokochał scenę od pierwszego wejrzenia. Niestety interesy nie idą za dobrze. Teatr popada w duże długi . Pracowniczka banku wiecznie wydzwania z pogróżkami. Wtedy szalony miś koala Bustera Moona chcąc ratować swój dorobek, ogłasza konkurs wokalny. Coś ala Idol. Główna nagroda ma być 100 tysięcy dolarów. Zgłasza się mnóstwo kandydatów, ale ostatecznie udaje się wyłonić kilku kandydatów, którzy robią show. Na naszej stronie układaj Puzzle online i poznaj bohaterów Mike'a mała cwaną myszkę, buntowniczkę Ash, goryla Johnny'ego, którego ojciec jest gangsterem i raczej widzi syna w innej roli.świnkę Rositę i wielu innych bohaterów.

Puzzle Online dla dzieci z bajki "Sing"

Układaj Puzzle online z różnych scen z bajki . Wybierz poziom trudności i sprawdź się . Bajka ta zawiera 60 piosenek różnych artystów.

Bajkę możesz oglądać na naszej stronie --- Bajki online.pl ZAPRASZAMY..

Puzzle online z bajki Sing nr 10 Buster Moon jest zadowolony.Wystę pierwszego uczestnika konkursu a publicznośc jest juz zadowolona

Puzzle online z bajki Sing nr 11 Panna Crawly pracuje dla Bustera. Jest opiekuńcza i pracowita hoć ma tendencję do popełniania błędów ze względu na jej wiek .

Puzzle online z bajki Sing nr 12 Judith jest pracownicą banku któremu Buster jest winien dużo pieniędzy.