Puzzle Online z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski Układaj Puzzle online dla dzieci z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski . Premiera w Polsce miała miejsce 26 maja 2017. Znajdziesz tu układanki z różnych sen z bajki. Poznaj głównych bohaterów Papa Smerf,Smerfetka, Osiłek czy Gargamel wybierz poziom trudności i układaj Puzzle online.

Puzzle online z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski Smerfetka jest bardzo miła . Troszkę niepewna siebie unika wszelkich kłótni.

Puzzle dla dzieci z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 2 Jej hobby to hodowla kwiatów. Lubi sobie przy tym śpiewać. Została stworzona przez złą magię Gargamela

Puzzle online z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 3 Bardzo odważny i bojowy smerf. O formę fizyczną dba na siłowni, która ma w swoim domku...

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 4 Papa Smerf jest on najstarszym i najmądrzejszym smerfem...

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 5 Rudy kot Gargamela o imieniu "Klaker" jest bardzo nie zdarny .

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 6 Zły czarownik o imieniu Gargamel. Jego celem jest złapanie smerfa.

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 7

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 8 Ważnak jak to ważnak stara się wszystkim narzucić swoje zdanie.

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 9 Papa Smerf odkrywa . Grupa śmiałków udała się w poszukiwaniu zaginionej wioski.

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 10 Zaginiona wioska Smerfów a tam nowi mieszkańcy.

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 11 Smerf, który jest kucharzem. Uwielbia wypiekać przeróżne ciastka.

Podczas wyprawy smerfy przeżyje liczne przygody

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 12 Smerfy podczas poszukiwań zaginionej wioski napotkają na przeróżne sytuacjie.

Puzzle online Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski


Układaj Puzzle online dla dzieci z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski .Premiera w Polsce miała miejsce 26 maja 2017 roku . Bajka wykonanan jest technika trójwymarową . Reżyserem bajki jest Kelly Asburg . W wiosce smerfów wszytko jest poukładane. Każdy smerf jest za coś odpowiedzialny albo mają jakieś określone zadania. Papa Smerf jest najstarszym ze smerfów pełni on funkcję przywódcy wioski. Pracuś czas spędza na robieniu przeróżnych wynalazków, które nie zawsze są udane. Łasuch jest odpowiedzialny za przyrządzenie posiłków, uwielbia robić ciasta. Jedyną dziewczyną w wiosce jest Smerfetka. Smerfetka nie ma za bardzo co robić w wiosce. Postanawia więc wraz z przyjaciółmi – Ważniakiem, Osiłkiem i Ciamajdą – wyruszyć na wyprawę do Zakazanego Lasu w poszukiwaniu smerfnych koleżanek.

Bajka mozna oglądać na naszej stronie --- Bajki online.pl ZAPRASZAMY .

Smerf farmer

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 13 Smerf Farmer nie rozstaje się ze swoją motyką. Uprawia warzywa. Pomagają mu w tym inne smerfy

Smerfetka i koleżanki

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 14