Puzzle Online dla dzieci z bajki W głowie się nie mieści układaj głównych bochaterów z bajki - dziewczynkę Riley jaki i jak i jej emocje. które starają się ją przystosować do nowego życia w San Francisco Radość .Gniew ,Odraza, Strach , Smutek . Bajka ta zdobyła w 2016 roku Oscara za Najlepszy długometrażowy film animowany .

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieścii nr 1 Układaj głównych bochaterów z bajki - Gniew ,Odraza, Strach , Smutek .

Puzzle online dla dzieci W głowie się nie mieści nr 2 Mała Riley i jej kochający rodzice podczas spaceru

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 3 Gniew musi mieć pewność, że wszystko przebiega tak, jak powinno. Jeśli rzeczy nie idą zgodnie z planem - wybucha.

Puzzle dla dzieci z bajki W głowie się nie mieści nr 4 Radość i smutek bohaterowie bajki . Smutek chciał by mieć więcej optymizmu . Radość pragnie by Riley była zadowolona i wesoła

Puzzle W głowie się nie mieści nr 5 - Różowy słonik wymyślony przyjaciel Riley z dzieciństwa i smutek, który odpowiada zautrzymaniu dobrego nastroju ,ale jest to dla niej bardzo trudne.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 6 - Scena z Bajki W głowie się nie mieści Strach,Gniew i Odraza emocje,które kieruja Riley.

Układanki W głowie się nie mieści nr 7 - "Strach" jest to kolejna z emocji towarzyszącej Riley. Jej zadaniem jest ochronna. Strach ma duże oczy,skóra jego jest fioletowa.

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 8 - "Odraza" pewna siebie i uczciwa jej zadaniem jest ochrona Riley przed niebezpieczeństwem. Nie cierpi brokułów.

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 9 - „Radość” dba o dobry humor Riley i w każdej sytuacji szuka dobry stron jedna z głównych bohaterów bajki.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 10 - „Smutek” jedna z głównaych postaci w bajce . Smutek chciałaby mieć więcej optymizmu i pomagać Riley w utrzymaniu dobrego nastroju

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 11 - W głowie sie nie mieści słonik,radośc,smutek

Puzzle online W głowie się nie mieści nr 12 - Rodzice każdą wolną chwile spędzają ze swoją ukochaną córeczką.

Puzzle Online " W głowie się nie mieści"


Układaj Puzzle Online z bajki W głowie się nie mieści. Główną bohaterką bajki jest dziewczynka o imieniu Reilly. Reilly ma kochających rodziców, ma dobrych znajomych i świetnie gra w hokeja ogólnie dzieciństwo ma szczęśliwe a wszytko za sprawa dobrze współpracujących ze sobą emocji. Układaj Puzzle online i poznaj Radość ,Smutek , Strach , Gniew, Odraza centrum dowodzenia, w którym pięć podstawowych emocji stara się każdego dnia “sterować” naszą bohaterką. Każda z wymienionych emocji ma swoje zadanie w zachowaniu Reilly.

Bajkę możesz oglądać na naszej stronie --- Bajki online.pl ZAPRASZAMY..

Puzzle W głowie się nie mieści nr 13 - Riley po przeprowadzce bardzo teski za Minnesotą dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole

Puzzle W głowie się nie mieści nr 14 - Coś poszło niepomyśli Gniew rozpaolony do czerwoności . Dorastanie bywa trudne ..

Puzzle W głowie się nie mieści nr 15 - Riley świetnie gra w hokeja, ale po przeprowadzce nie może się odnaleźć w nowym otoczeniu.