Puzzle dla dzieci z bajki Zaplatani , I żyli długo i zaplątani Układaj puzzle z róznych scen z bajki Zaplątani i I żyli długo i zaplatani poznaj głównych bohaterów czarującego i sprytnego Flynn Rider (Julian Szczerbiec), który zdobywa sympatię Roszpunki .Poznaj dzielnego Maximusa (koń) który z wroga Roszpunki i Flynna zostaje ich przyjacielem ,Matkę Gertrudę to ona porywa i więzi Roszpunkę w wysokiej wierzy

Puzzle online dla dzieci z Bajki Zaplątani nr 1 Poszukiwany złodziejaszek Flynn Rider . To on znalazł wieżę w której uwięziona była Roszpunka

Puzzle online dla dzieci z bajki Zaplatani nr 2 Porwana przez Gertrudę, będąc jeszcze niemowlęciem, dziewczyna została zamknięta w wysokiej wieży ...

Puzzle online dla dzieci z bajki Zaplatani nr 3 Główna Bohaterka bajki Zaplątani Roszpunka

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 4 Gertruda porwała Roszpunkę jako niemowlę i wychowywała w wieży, zapewniając tylko sobie dostęp do magicznych włosów dziewczyny.

Puzzle dla dzieci Zaplatani nr 5 Koń Maksimus - Jego początkową misją było schwytanie złodzieja Flynna Rider'a. Jednak nieugięty Maximus ma jednak miękkie serce...

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 6 - Roszpunka zamknieta w wieży, stała się wręcz fachowcem w wielu dziedzinach. Bardzo lubi malować .

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 7 - Flynn Rider i koń Maximus zostają przyjaciółmi . A jeszcze nie dawno nie było im do śmiechu.

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 8 Zadowolona Roszpunka która, po raz pierwszy opuściła wieżę w towarzystwie Julian i kameleona Pascal.

Puzzle dla dzieci Zaplatani nr 9 - Pascal jest wiernym i prawdziwym przyjacielem Roszpunki. Stale ją wspiera , to dzięki wsparciu kameleona, Roszpunka po raz..

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 10 - Pascal jest wiernym i prawdziwym przyjacielem Roszpunki. Stale ją wspiera , to dzięki wsparciu kameleona, Roszpunka po raz..

Puzzle dla dzieci Zaplatani nr 11 - Roszpunka główna bohaterka bajki ma blond włosy,które posiadają magiczną zdolność leczenia i odwrócenia starzenia.

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 12 - Poszukiwany złodziejaszek Flynn Rider (Julian Szczerbiec) . w towarzystwie Maximusa .

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 13 - Roszpunka opuszcza z pomocą Juliana opuszcza wieżę. Jest bardzo zdeterminowana, by zobaczyć latające lampiony.

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 14 - Roszpunka posiada bardzo długie włosy, posiadają one magiczna moc.

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 15 - Rodzice Roszpunki w dniu jej urodzin zawsze puszali lampiony

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 16 - Roszpunka

Puzzle Online z bajki Zaplątani


Spróbuj ułożyć Puzzle Online z bajki Zaplatani. Poznaj Roszpunkę, która posiada magiczne złote włosy. Włosy te leczą z wszystkich chorób. Pozwalają też zachować wieczną młodość. Roszpunka jak była mała została porwana przez złą czarownicę i zamknięta wysoko w wieży. Odizolowana od świata złą czarownicę traktuje jak matkę. Dziewczyna co raz spogląda przez okno. Bardzo by chciała wyjść kiedyś na zewnątrz, ale zła Gertruda stanowczo jej zabrania tłumacząc o niebezpieczeństwach, jakie są. Pewnego dnia Flynn drobny złodziejaszek podczas ucieczki przed strażą trafia do wieży, w której zamknięta jest Roszpunka . Para ta ucieka z wieży i przeżyje wiele przygód. Puzzle online układaj bohaterów z bajki.

Całą baję można obejrzeć na naszym kanale Bajki-online.pl

Puzzle Online z bajki I żyli długo i zaplątani


Jest to kontynuacja bajki Zaplątani. Premiera na świecie miała miejsce w 13 stycznia 2012 roku. Jest to bajka krótkometrażowa Roszpunka i Julek biorą ślub, gdy wszytko wydaję się, że jest ok koń Maximus przypadkiem upuszcza obrączki, które toczą się w dwie strony. Pascal i Maximus ruszają w pogoń, by je złapać. Całą baję można obejrzeć na naszym kanale Bajki-online.pl

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 1- ceremonia śluban naszych bohaterów zaraz koń Maxsimus da obrączki ale zaraz gdzie one sa

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 2- Jeszcze usmiechnięty, ale już niedługo ruszy w pogoń za obrączkami dla pary młodych.

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 3- Koń Maximus i Pascal w pogoń za obrączkami ,które niechcący upuscił .

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 4- Paskal (kameleon) i koń maximus zrobią wszytko by obrączki, które przez przypadek upuścił Maximus dostarczyć na czas.

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 6 Udało się po wielu próbach obrączki są już w bezpiecznym miejscu.

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 6- szczęśliwi rodzice Roszpunki ich córka właśnie wyszła za mąż