Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 8 Prosiaczek mieszka w starym Buku. Jest bardzo nieśmiały, lękliwy. Lubi żołędzie.


Za pomocą strzałek w lewo / w prawo, albo kliknij prawym przyciskiem myszy, aby obrócić kartkę.

 

Zobacz inne aktywnosci na stronie


Puzzle z Bajki Kubuś Puchatek nr 7 Kubuś nie umie sobie odmówić, by nie spróbować kochanego miodku.

Puzzle z Bajki Kubuś Puchatek nr 6 Nasz rozbrykany tygrysek lubi różne zabawy. Tym razem buja się na linie.

Puzzle z bajki Kubuś Puchatek nr 3 "Tygrysek" każdy mieszkaniec Stumilowego Lasu zna tego najbardziej rozbrykanego Tygryska na świecie.

Puzzle dla dzieci Zaplatani nr 10 - Pascal jest wiernym i prawdziwym przyjacielem Roszpunki. Stale ją wspiera , to dzięki wsparciu kameleona, Roszpunka po raz..

Puzzle Zaplatani nr 11 - Roszpunka główna bohaterka bajki ma blond włosy,które posiadają magiczną zdolność leczenia i odwrócenia starzenia.

Puzzle z bajki Zwierzogród nr 7 zwierzogród Judy Hopps policjantka na służbie

Puzzle dla dzieci Zaplatani nr 8 Zadowolona Roszpunka która, po raz pierwszy opuściła wieżę w towarzystwie Julian i kameleona Pascal.

Świnka Pua

Puzzle vaiana skarb oceanu nr 8- Vaiana przypomina inną z postaci Disneya, Pocahontas: nie mniej odważną, inteligentną, która potrafi postawić na swoim ...

Puzzle z bajki vaiana skarb oceanu

Puzzle z Bajki vaiana skarb oceanu nr 1 Vaiana skarb oceanu poznaj głównych bohaterów z bajki

Puzzle W głowie się nie mieści nr 5 - Różowy słonik wymyślony przyjaciel Riley z dzieciństwa i smutek, który odpowiada zautrzymaniu dobrego nastroju ,ale jest to dla niej bardzo trudne.

Układanki W głowie się nie mieści nr 7 - "Strach" jest to kolejna z emocji towarzyszącej Riley. Jej zadaniem jest ochronna. Strach ma duże oczy,skóra jego jest fioletowa.

Puzzle online Psi Patrol nr 5 "Chase" Chase to pies policyjny i pies szpiegowski. Jest najważniejszym szczeniakiem z całej drużyny Psiego Patrolu.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 14 - Coś poszło niepomyśli Gniew rozpaolony do czerwoności . Dorastanie bywa trudne ..

Puzzle online dla dzieci Minionki nr 5 Poznajcie malutkiego nieco okrągłego Minionka O imieniu Bob. Jest on dwuoki minionek