Storona powstała z myśla o dzieciach i z pasji do ukłądania Puzzli . Puzzle to rodzaj zabawy która nie tylko zapewnia nam rozrywką . Uklądaja puzzle rowija się nasza spostrzegawczośc bardziej potrafimy się koncentrować .


Na strone tej znajdziesz nowo dodane puzzle do serwisu . Masz fajnę oprazki z ulubionych bajek przesil nam na adres Kontakt

kraina lodu Elsa i Anna

Puzzle dla dzieci Kraina Lodu nr 2 Główne bohaterki bajki siostry. Anna i posiadająca magiczne zdolności Elsa. Układaj Puzzle z bajki Kraina Lodu.

Puzzle dla dzieci Kraina Lodu nr 2 Księżniczka Anna która jest pozbawiona wspomień o zdolnościach starszej siostry Elsy próbuje bezskutecznie się z nią spotkać.

Puzzle online Kraina Lodu nr 3 Bardzo odważny i bojowy smerf. O formę fizyczną dba na siłowni, która ma w swoim domku...

Puzzle online Kraina Lodu nr 4 Jeden z głównych bohaterów bajki Kraina Lodu .Kristoff jest smukłym i muskularnym mężczyzną...

Puzzle online Psi Patrol nr 5 "Chase" Chase to pies policyjny i pies szpiegowski. Jest najważniejszym szczeniakiem z całej drużyny Psiego Patrolu.

Puzzle online Psi Patrol nr 6 "Rocky" uwielbia kolor zielony. Uwielbia zabawy ze swoim najlepszym przyjacielem jest nim Marshall.

kogucik Heihei

Puzzle vaiana skarb oceanu nr 6 - Heihei mały głupiutki kogucik, który znajduję się w samy centrum podróży.

Puzzle Zaplatani nr 8 - Flynn Rider i koń Maximus zostają przyjaciółmi . A jeszcze nie dawno nie było im do śmiechu.

Puzzle Zaplatani nr 9 - Pascal jest wiernym i prawdziwym przyjacielem Roszpunki. Stale ją wspiera , to dzięki wsparciu kameleona, Roszpunka po raz..

Puzzle Zaplatani nr 11 - Roszpunka główna bohaterka bajki ma blond włosy,które posiadają magiczną zdolność leczenia i odwrócenia starzenia.

Puzzle z bajki Kubuś Puchatek nr 2 Kubuś Puchatek główny bohater bajki. Grubiutki sympatyczny miś. Bardzo lubi miód.

Puzzle z bajki Kubuś Puchatek nr 3 "Tygrysek" każdy mieszkaniec Stumilowego Lasu zna tego najbardziej rozbrykanego Tygryska na świecie.

Świnka Pua

Puzzle vaiana skarb oceanu nr 8- Vaiana przypomina inną z postaci Disneya, Pocahontas: nie mniej odważną, inteligentną, która potrafi postawić na swoim ...

Puzzle vaiana skarb oceanu nr 9- Od małego naszą bohaterkę ciągnęło do oceanu.

Puzzle z Bajki Kubuś Puchatek nr 5