Puzzle Online z bajki Sing nr 12 Judith jest pracownicą banku, któremu Buster jest winien dużo pieniędzy. Pojawia się na scenie i grozi mu by zapłacił swoje długi lub bank odbierze nieruchomość teatralną.

 

Zobacz inne aktywnosci na stronie


Puzzle online z bajki Sing nr 10 Buster Moon jest zadowolony.Wystę pierwszego uczestnika konkursu a publicznośc jest juz zadowolona

Puzzle online z bajki Sing nr 11 Panna Crawly pracuje dla Bustera. Jest opiekuńcza i pracowita hoć ma tendencję do popełniania błędów ze względu na jej wiek .

Puzzle online z bajki Sing nr 6 Mike to mała mysz, która jest bardzo odważna. Mike nie boi się stanąć do nikogo większego od niego.

Puzzle online z bajki Sing nr 3 Johnny ma wielkie zamiłowanie do muzyki. Chce zostać piosenkarzem, ale trzyma to w tajemnicy. Jest synem gangstera.

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 9 - „Radość” dba o dobry humor Riley i w każdej sytuacji szuka dobry stron jedna z głównych bohaterów bajki.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 14 - Coś poszło niepomyśli Gniew rozpaolony do czerwoności . Dorastanie bywa trudne ..