Puzzle online Smerfy Poszukiwacze zaginionej wioski nr 4 Papa Smerf jest on najstarszym i najmądrzejszym smerfem. Ubrany jest inaczej niż wszystkie smerfy ma białą brodę,czerwoną czapkę i czerwone spodnie. Posiada też księgę zaklęć. Używa jej do obrony innych smerfów. Wybierz poziom trudności i układaj Puzzle online..

Puzzle Główna


Zobacz inne aktywnosci na stronie


Puzzle online z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 2 Jej hobby to hodowla kwiatów. Lubi sobie przy tym śpiewać. Została stworzona przez złą magię Gargamela

Puzzle online z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 3 Bardzo odważny i bojowy smerf. O formę fizyczną dba na siłowni, która ma w swoim domku...

Puzzle online z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski Smerfetka jest bardzo miła . Troszkę niepewna siebie unika wszelkich kłótni.

Puzzle vaiana skarb oceanu nr 4 - "Kakamora" grupka kokosowych piratów . Zrobią wszystko, by dostać to, czego chcą.

Puzzle dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 17 - Prosiaczek i Kubuś bardzo lubią zabawy. Tym razem jest to zabawa w deszczu.

Puzzle dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 16 - Bardzo mądra a czasami przemądrzała Sowa. Mieszka ona w domu niedaleko kasztanowata. Umie czytać..