Puzzle online dla dzieci z Bajki Vaiana skarb oceanu nr 2 "Vaiana" główna bohaterka bajki, dziewczyna bardzo kocha może marzy o tym, by zostać nawigatorem.


Za pomocą strzałek w lewo / w prawo, albo kliknij prawym przyciskiem myszy, aby obrócić kartkę.

Zobacz inne aktywnosci na stronie


Świnka Pua

Puzzle online z bajki vaiana skarb oceanu nr 8 Vaiana przypomina inną z postaci Disneya, Pocahontas: nie mniej odważną, inteligentną, która potrafi postawić na swoim ...

Puzzle online vaiana skarb oceanu nr 12- Poznaj Tamatoa – wielkiego kraba . Zamieszkuje on Lalo tai jest to kraina potworów. Uwielbia błyskotki.

Puzzle z Bajki Zwierzogród nr 1 Poszukiwany złodziejaszek Flynn Rider . To on znalazł wieżę w której uwięziona była Roszpunka

Puzzle Zaplatani nr 10 - Pascal jest wiernym i prawdziwym przyjacielem Roszpunki. Stale ją wspiera , to dzięki wsparciu kameleona, Roszpunka po raz..

Puzzle z bajki Zaplatani nr 5 Jego początkową misją było schwytanie złodzieja Flynna Rider'a. Jednak nieugięty Maximus ma jednak miękkie serce.

bajka Psi patrol

Puzzle online Psi Patrol nr 4 "Rubble" To budowniczy i pies konstruktor. Jego największą i najlepszą umiejętnością jest kopanie, jest w tym naprawdę dobry.

<

Puzzle online Psi Patrol nr 3 "Zuma" Jest znakomitym pływakiem i świetnie nurkuje. Wie niemal wszystko o wodzie.

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 6 - Roszpunka zamknieta w wieży, stała się wręcz fachowcem w wielu dziedzinach. Bardzo lubi malować .

Puzzle online I żyli długo i zaplątani nr 6 Udało się po wielu próbach obrączki są już w bezpiecznym miejscu.

Smerf farmer

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 13 Smerf Farmer nie rozstaje się ze swoją motyką. Uprawia warzywa. Pomagają mu w tym inne smerfy