Puzzle online dla dzieci vaiana skarb oceanu nr 11 Rodzice naszej bohaterki Tui jest on przywódcą plemienia Motunui. Sina, matka Vaiany martwi się o swoją córkę i nie rozumie jej pragnień, by być na morzu. Jest wesoła, błyskotliwa.

Puzzle Główna


Zobacz inne aktywnosci na stronie


Świnka Pua

Puzzle online z bajki vaiana skarb oceanu nr 8 Vaiana przypomina inną z postaci Disneya, Pocahontas: nie mniej odważną, inteligentną, która potrafi postawić na swoim ...

Puzzle online vaiana skarb oceanu nr 10- "Maui" to półbóg posiada hak mocy . Ma na ciele dużo magicznych tatuaży.

Puzzle online z bajki vaiana skarb oceanu nr 5 - vaiana wraz z przyjaciółkami karmi świnkę o imieniu Pua.

Puzzle vaiana skarb oceanu nr 4 - "Kakamora" grupka kokosowych piratów . Zrobią wszystko, by dostać to, czego chcą.

Puzzle online dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 9 Kubuś Puchatek i Prosiaczek bardzo się przyjaźnią i lubią spędzać razem z sobą czas.

Puzzle online z bajki Sing nr 3 Johnny ma wielkie zamiłowanie do muzyki. Chce zostać piosenkarzem, ale trzyma to w tajemnicy. Jest synem gangstera.

Puzzle online z bajki Sing nr 6 Mike to mała mysz, która jest bardzo odważna. Mike nie boi się stanąć do nikogo większego od niego.

bajka Psi patrol

Puzzle online Psi Patrol nr 4 "Rubble" To budowniczy i pies konstruktor. Jego największą i najlepszą umiejętnością jest kopanie, jest w tym naprawdę dobry.

Puzzle online Psi Patrol nr 6 "Rocky" uwielbia kolor zielony. Uwielbia zabawy ze swoim najlepszym przyjacielem jest nim Marshall.

Puzzle online vaiana skarb oceanu nr 15- Tamatoa samolubny gigantyczny krab, który uwielbia zbierać cenne przedmioty do siebie.