Zobacz nasz Kanał PUZZLE I GRY dla dzieci

 w głowie sie nie mieści gniew rozpalony

Puzzle online dla dzieci z Bajki Zwierzogród nr 7 Ambitna policjantka Judy Hops jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji. Na tropie jednej z zagadek.

Zobacz bajke na naszym kanale Bajki Online.pl

Za pomocą myszy kliknij prawym przyciskiem ,aby obrócić kartkę.

 

Zobacz inne aktywnosci na stronie


Puzzle Zwierzogród nr 4 Razem na służbie policjanci Nick Bajer i Judy Hopps. Wspólnie starają się rozwiązać sprawę zaginionych zwierząt

Puzzle W głowie się nie mieści nr 2 Porwana przez Gertrudę, będąc jeszcze niemowlęciem, dziewczyna została zamknięta w wysokiej wieży, aż do jej osiemnastych urodzin...

Puzzle z bajki Auta 3 - Główny bohater bajki jest Zygzak McQeen wielokrotny zdobywca głównej nagrody Złotego Tłoka.

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 8 Ważnak jak to ważnak stara się wszystkim narzucić swoje zdanie.

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 10 Zaginiona wioska Smerfów a tam nowi mieszkańcy.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 9 - „Radość” dba o dobry humor Riley i w każdej sytuacji szuka dobry stron jedna z głównych bohaterów bajki.

Puzzle dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 17 - Prosiaczek i Kubuś bardzo lubią zabawy. Tym razem jest to zabawa w deszczu.

Puzzle online z Bajki Kubuś Puchatek nr 6 Nasz rozbrykany tygrysek lubi różne zabawy. Tym razem buja się na linie.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 7 - "Strach" jest to kolejna z emocji towarzyszącej Riley. Jej zadaniem jest ochronna. Strach ma duże oczy,skóra jego jest fioletowa.

Puzzle Zaplatani nr 7 - Flynn Rider i koń Maximus zostają przyjaciółmi . A jeszcze nie dawno nie było im do śmiechu.

Puzzle online Psi Patrol nr 7 "Everest" Kolejny piesek dziewczyna. Jej specjalizacja są zadania związane ze śniegiem i lodem.

Puzzle online Psi Patrol nr 8 Skye" Piesek dziewczynka. Skye jest bardzo wrażliwa i radosnym pieskiem. Ma bardzo dobra pamięć.

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 8 - "Odraza" pewna siebie i uczciwa jej zadaniem jest ochrona Riley przed niebezpieczeństwem. Nie cierpi brokułów.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 15 - Riley świetnie gra w hokeja, ale po przeprowadzce nie może się odnaleźć w nowym otoczeniu.

Puzzle online dla dzieci Minionki nr 12 Mionki uwielbiają dobą zabawę. Gdy służą panu są zadowolone i uśmiechniete.

Puzzle dla dzieci z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 2 Jej hobby to hodowla kwiatów. Lubi sobie przy tym śpiewać. Została stworzona przez złą magię Gargamela

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 9 Papa Smerf odkrywa . Grupa śmiałków udała się w poszukiwaniu zaginionej wioski.

Puzzle dla dzieci Kraina Lodu nr 2 Księżniczka Anna która jest pozbawiona wspomień o zdolnościach starszej siostry Elsy próbuje bezskutecznie się z nią spotkać.

Puzzle online Kraina Lodu nr 3 Bardzo odważny i bojowy smerf. O formę fizyczną dba na siłowni, która ma w swoim domku...

Puzzle online dla dzieci Minionki nr 7 Mionki zrobią wszystko, żeby znaleźć swojego Guru.Trzech śmiałków Kevin, Stuart, Bob wyruszają ...

Świnka Pua

Puzzle online z bajki vaiana skarb oceanu nr 7- Pua to oddana świnka o energii szczeniaka i radosnym usposobieniu.