Zobacz nasz Kanał PUZZLE I GRY dla dzieci

 w głowie sie nie mieści gniew rozpalony

Puzzle online z Bajki Zwierzogród nr 4 Razem na służbie policjanci Nick Bajer i Judy Hopps. Wspólnie starają się rozwiązać sprawę zaginionych zwierząt

Zobacz bajke na naszym kanale Bajki Online.pl

Za pomocą myszy kliknij prawym przyciskiem ,aby obrócić kartkę.

 

Zobacz inne aktywnosci na stronie


Puzzle W głowie się nie mieści nr 2 Porwana przez Gertrudę, będąc jeszcze niemowlęciem, dziewczyna została zamknięta w wysokiej wieży, aż do jej osiemnastych urodzin...

Puzzle z bajki Zwierzogród

Puzzle online z bajki Zwierzogród nr 9 Officer-Clawhauser jest członkiem policji Zootopia pracuje na stanowisku dyspozytor.

Puzzle online z bajki Zwierzogród nr 5 Żanetka pracuje razem w wydziale komunikacji.Jest miłą i ciepłą kobietą. bardzo lubi żarty

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 11 Smerf, który jest kucharzem. Uwielbia wypiekać przeróżne ciastka.

Puzzle Zaplatani nr 7 - Flynn Rider i koń Maximus zostają przyjaciółmi . A jeszcze nie dawno nie było im do śmiechu.

Puzzle online dla dzieci Zaplatani nr 16 - Roszpunka

Podczas wyprawy smerfy przeżyje liczne przygody

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 12 Smerfy podczas poszukiwań zaginionej wioski napotkają na przeróżne sytuacjie.

Puzzle dla dzieci z Bajki Kubuś Puchatek nr 17 - Prosiaczek i Kubuś bardzo lubią zabawy. Tym razem jest to zabawa w deszczu.

Puzzle Zaplatani nr 4 Gertruda porwała Roszpunkę jako niemowlę i wychowywała w wieży, zapewniając tylko sobie dostęp do magicznych włosów dziewczyny.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 7 - "Strach" jest to kolejna z emocji towarzyszącej Riley. Jej zadaniem jest ochronna. Strach ma duże oczy,skóra jego jest fioletowa.

Puzzle Zaplatani nr 7 - Flynn Rider i koń Maximus zostają przyjaciółmi . A jeszcze nie dawno nie było im do śmiechu.

Puzzle online Psi Patrol nr 7 "Everest" Kolejny piesek dziewczyna. Jej specjalizacja są zadania związane ze śniegiem i lodem.

Puzzle online Psi Patrol nr 8 Skye" Piesek dziewczynka. Skye jest bardzo wrażliwa i radosnym pieskiem. Ma bardzo dobra pamięć.

Puzzle dla dzieci W głowie się nie mieści nr 8 - "Odraza" pewna siebie i uczciwa jej zadaniem jest ochrona Riley przed niebezpieczeństwem. Nie cierpi brokułów.

Puzzle W głowie się nie mieści nr 15 - Riley świetnie gra w hokeja, ale po przeprowadzce nie może się odnaleźć w nowym otoczeniu.

Puzzle online dla dzieci Minionki nr 12 Mionki uwielbiają dobą zabawę. Gdy służą panu są zadowolone i uśmiechniete.

Puzzle dla dzieci z bajki Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 2 Jej hobby to hodowla kwiatów. Lubi sobie przy tym śpiewać. Została stworzona przez złą magię Gargamela

Puzzle dla dzieci Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski nr 9 Papa Smerf odkrywa . Grupa śmiałków udała się w poszukiwaniu zaginionej wioski.

Puzzle dla dzieci Kraina Lodu nr 2 Księżniczka Anna która jest pozbawiona wspomień o zdolnościach starszej siostry Elsy próbuje bezskutecznie się z nią spotkać.

Puzzle online Kraina Lodu nr 3 Bardzo odważny i bojowy smerf. O formę fizyczną dba na siłowni, która ma w swoim domku...

Puzzle online z bajki Sing nr 2 Rosita jak była młoda porzuciła marzenia o karierze muzycznej. Jednak tęsknota za śpiewem nie maleje....